E-Mutabakat’la Hızlan, E-Mutabakat’la Zaman Kazan

Müşterilerinizle yaptığınız mutabakatlarda posta, telefon ya da faks kullanarak kaybettiğiniz zamanı size kazandırıyoruz. E-mutabakatla sistem üzerinden e-posta yada faks gönderimi ile mutabakat sürecini hızlandırıp, yüksek geri dönüş oranı yakalayın.

discover

Mutabakat Süreçlerinde Hızlanın!

Şirketinizin mutabakat süreçlerini her iki taraf içinde daha hızlı ve daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirdiğimiz e-Mutabakat ile çalıştığınız firmalarla mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks yerine elektronik olarak yapabilirsiniz. Yüksek geri dönüş oranı ile işlerinizi geliştirebilirsiniz.

BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda size ve karşı tarafa emek, zaman kaybı olan posta, telefon ya da faks göndermek yerine e-mutabakat sistemimizle tüm bunları elektronik ortamda çok daha hızlı ve çok daha rahat bir şekilde yaparak hem sizin hem de karşı tarafın emek ve zaman kaybını ortadan kaldırabilirsiniz. Arta kalan zamanda sistemin elektronik olarak toplanmasını sağladığı geri dönüşlerle iş deneyiminizi daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz.