Kurumsal

Evren Bilgisayar ve Mühendislik Ticaret Anonim Şirketi

Evren Bilgisayar ve Mühendislik Tic. A.ş. 1987 yılında kurulmuş olup ARGE odaklı yazılım ürünleri geliştiren ve faaliyetlerini Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yürüten bir yazılım şirketidir.

Evren , "Müşteri gereksinimlerini Bilgi teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak karşılayan çözümler ve danışmanlık hizmetlerini kalite anlayışı ile sunmak" için yaptığı çalışmalarla kısa bir sürede Türkiye'deki Lojistik ve Taşımacılık Şirketleri'nin bir numaralı Stratejik İş Ortağı konumuna gelmiştir.

Evren Bilgisayar; Lojistik ,Taşımacılık ve Teknoloji Sektörlerindeki gelişmeler ve müşteri gereksinimlerindeki değişiklikler doğrultusunda sürekli olarak yazılımlarını geliştirilmekte olup, bu yenilik ve olanaklar düzenli ve planlı bir biçimde müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır.

İş süreçlerinin iyileştirilmesi amacı ile süreç analizi ve iyileştirme danışmanlığı, kurumsal denetim hizmetleri verilmekte; gereksinim analizi çalışmaları yapılmakta, Tedarik Zinciri Yönetimi ve Lojistik Yönetimi konularında danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Hedeflerimiz

Şirketimizin hedefi, müsterilerimizin Bilgi Teknoloji ihtiyaçlarına komple çözüm sunmaktır. Bu kapsamda donanım, yazılım, servis, teknik destek, eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Amacımız, hizmet sundugumuz firmalarin bilgi işlem faaliyetlerini planlamak ve çözüm için gerekli olan yazılım, donanım ve hizmeti sağlamaktır.

Misyonumuz
İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan çözümleri bilişim teknolojilerini kullanarak üretmek ve sektörün öncülüğünü yapan saygın ve güvenilir bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz
Faaliyet gösterdiği alanda ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirmek ve müşterilerimize iş süreçlerinde en doğru kanaldan çözüm ve değer önerilerini sunarak alanında lider bir kuruluş olmak.

Verimlilik
Ürün ve hizmetlerimiz, müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır. Her işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek, işletmelerin daha üretken, daha karlı olabilmesi için gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetlerini müşterilerimize sunarız.

Müşteri Mutlulugu
Müşterilerimizin koşulsuz mutluluğu bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle ürettiğimiz ürün ve hizmetlerin üstün nitelikli olmasına önem veririz. Politikaların tespitinde pazarın tercihlerini ve standartlarını gözetmek, müşterilerle yakın ve sıcak ilişki sürdürmek temel prensibimizdir.

Araştırma Geliştirme
Etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızlı değişen ortamında rekabetçi olabilmenin temel bileşeni olduğuna inanırız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni ürünler yaratmak, mevcut ürünlerimizi daha yetenekli kılmak, ya da değişen teknoloji ve platformlara uyum saglamak için kaynaklarımızın en büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırırız.

Toplumsal Sorumluluk
Daha rahat yaşamayı sağlaması ile insanı özgürleştiren bir araç olarak gördügümüz teknolojinin, insana ve çevreye saygı içinde geliştirmeyi savunuruz. Faaliyetlerimizde topluma ve dünyaya karşı sorumluluk bilinciyle hareket eder, toplumsal sorunlara yapıcı yaklaşımlar gösteririz.

İş Ahlakı
Piyasa ekonomisi ilkelerine inanır ve bu ilkelere bağlı hareket ederiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunlugunu gözetiriz.

Çalışanların Mutluluğu
Kaliteli ürün ve hizmetin, nitelikli ve mutlu insanlar tarafından üretilebileceğine inanırız. Bu nedenle, çalışanlarımızın sürekli eğitimine büyük önem veririz. İyi bir gelir düzeyi, kaliteli iş ortamı, katılımcı yönetim ve iş güvencesi sağlamak yolu ile çalışanlarımızın mutlu, üretken, topluma yararlı bireyler olmasını amaçlarız.